Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka
Napište firmě TECON s.r.o.
Weintek

Komunikační servery WEINTEK

Weintek cMT-SVR-100

Server cMT-SVR-100 má všechny funkce nejnovějších grafických panelů Weintek, včetně konektivity na více než 200 řídících systémů světových výrobců přes RS232/422/485 nebo Ethernet a slouží k ukládání procesních dat, alarmových a stavových událostí, zpracovává receptury a makro příkazy ...

Vizualizace je vedena na zařízeních iPad, Android (ARM i x86), PC ( s OS Windows) a panelech cMT-iV5 prostřednictvím originálního software cMT Viewer dostupného ZDARMA jako součást balíku EasyBuilder PRO, nebo v iTunes Apple Store a obchodě Google Play.

cMT-SVR-100 je nově k dispozici za cenu 5.300,- Kč

Novinkou je možnost logovat data do MySQL databáze na vzdáleném PC.

Weintek cMT-3151 - NOVINKA

Patnáctipalcový operátorský panel cMT-3151 je kombinací odolného celkovového průmyslového panelu s dotykovou obrazovkou a serveru cMT-SVR-100.

Panel zobrazuje vizualizaci ze serveru a současně má všechny vlastnosti a schopnosti konketivity serveru cMT-SVR-100 včetně možnosti připojení dalších vizualizací na iPadu, Android zařízeních a Windows PC a možnosti logování do MySQL databáze

Weintek cMT-iV5

Weintek iV5 je operátorský panel HMI s multidotykovým kapacitním displejem 9,7“ TFT určený k připojení pomocí linky Ethernet k serverům cMT-SVR. Jedním panelem iV5 je možné monitorovat více serverů cMT-SVR. Server cMT-SVR současně může komunikovat komunikuje s Apple iPad prostřednictvím WiFi sítě a současně s terminálem iV5 přes Ethernet.

Weintek mTV-100

Nový „panel bez displejeWeintek mTV je standardně konfigurovaný panel, který se pomocí linky HDMI připojí k libovolnému monitoru nebo HD televizoru o opravdu libovolné úhlopříčce, například 50 nebo 60 palců!

K zařízení je samozřejmě možné připojit i dotykový monitor nebo USB klávesnici a myš a vytvořit tak úplný monitoring a řízení technologického procesu tak, jako by se jednalo o standardní dotykový panel.

Konfigurace se provádí pomocí software Easy Builder Pro. Software je k dispozici zcela ZDARMA!Aktuálně dostupné typy zařízení v řadě Weintek Server jsou mTV 100, cMT-iV5 a cMT-SVR.
Nahoru