Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka
Napište firmě TECON s.r.o.
Weintek

WEINTEK cMT + CODESYS

Nejnovější zařízení cMT + CODESYS pro vizualizaci od firmy Weintek jsou operátorské panely integrující vizualizaci na dotykovém panelu, komunikační server cMT-SVR a přímé řízení na systému CODESYS (SoftPLC).

Oddělená jádra procesoru pro nezávislý chod vizualizace a řízení.

Programování řízení je možné ve všech jazycích integrovaných v systému CODESYS, tedy v IL - Instruction List, ST - Structured Text, LD - Ladder Diagram, SFC - Sequential Function Chart, FBD - Function Block Diagram a CFC - Continuous Function Chart.

Weintek cMT+CODESYS využívají jako vstupy a výstupy řízené technologie vzdálené IO systémy na sběrnicích Ethernet nebo CAN Open.

cMT+CODESYS mají navíc všechny funkce nejnovějších grafických panelů Weintek, včetně konektivity na více než 300 řídících systémů prostřednictvím sériové linky RS232/422/485 nebo Ethernetu a slouží k ukládání procesních dat, alarmových a stavových událostí, zpracovává receptury a makro příkazy ... Vizualizace probíhá na dotykovém operátorském panelu a současně díky integrovanému cMT-SVR serveru přes Ethernet na panelu cMT-iV5 nebo libovolném počítači PC s OS Windows a přes WiFi Access Point bezdrátově na zařízení iPad nebo telefonu či tabletu s OS Android.

Weintek cMT+CODESYS umožňuje nyní také přímé logování procesních hodnot do MySQL databáze na vzdáleném PC.

Weintek cMT+CODESYS podporuje také vzdálenou správu přes VPN tunel EasyAccess 2.0. cMT+CODESYS je dodáván s již aktivovanou licencí vzdálené správy Easy Access 2.0.


Označení Popis katalogový list
cMT-3071 +CODESYS
Operátorský panel 7“ LCD s vlastnostmi cMT-SVR, barevný displej (16M barev), dotyková obrazovka, rozlišení obrazovky 800 x 480, 3x sériový port, CANopen, 2x Ethernet, 1x USB, zvukový výstup. Podpora MySQL a OPC. Aktivován systém přímého řízení CODESYS. katalogový list

katalogový list
cMT-3072 +CODESYS
Operátorský panel 7“ IPS LCD s vlastnostmi cMT-SVR, barevný displej (16M barev), dotyková obrazovka, rozlišení obrazovky 1024 x 600, 3x sériový port, CANopen, 2x Ethernet, 1x USB, zvukový výstup, aktivovaná vzdálená správa EasyAccess 2.0. Podpora MySQL a OPC. Aktivován systém přímého řízení CODESYS. katalogový list

katalogový list
cMT-3090 +CODESYS Operátorský panel 9.7“ LCD TFT s vlastnostmi cMT-SVR, barevný displej (262K barev), dotyková obrazovka, rozlišení obrazovky 1024 x 768, 3x sériový port, CANopen, 2x Ethernet, 1x USB, zvukový výstup, aktivovaná vzdálená správa EasyAccess 2.0. Podpora MySQL a OPC. Aktivován systém přímého řízení CODESYS. katalogový list

katalogový list
cMT-3151 +CODESYS Operátorský panel 15“ LCD TFT s vlastnostmi cMT-SVR, barevný displej (16M barev), dotyková obrazovka, rozlišení obrazovky 1024 x 768, 3x sériový port, CANopen, 2x Ethernet, 1x USB, zvukový výstup, aktivovaná vzdálená správa EasyAccess 2.0. Podpora MySQL a OPC. Aktivován systém přímého řízení CODESYS. katalogový list

katalogový list
EBPRO UM Kompletní uživatelský manuál k EasyBuilder PRO
(c) Weintek
katalogový list

Konfigurace se provádí pomocí software Easy Builder Pro. Software je k dispozici zcela ZDARMA!Aktuálně dostupné typy zařízení v řadě Weintek cMT+CODESYS jsou cMT-3071+CODESYS, cMT-3072+CODESYS, cMT-3090+CODESYS a cMT-3151+CODESYS.

Nahoru