Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka
Napište firmě TECON s.r.o.
Weintek

WEINTEK cMT + CODESYS

Vybraná zařízení řady cMT a cMTX je možné vybavit systémem přímého řízení systému CODESYS (SoftPLC).

Programování řízení je možné ve všech jazycích integrovaných v systému CODESYS, tedy v IL - Instruction List, ST - Structured Text, LD - Ladder Diagram, SFC - Sequential Function Chart, FBD - Function Block Diagram a CFC - Continuous Function Chart.

Weintek cMT+CODESYS využívají jako vstupy a výstupy řízené technologie vzdálené IO systémy na sběrnicích Ethernet, CAN Open a EtherCAT.

cMT+CODESYS mají navíc všechny funkce nejnovějších grafických panelů Weintek, včetně konektivity na více než 300 řídících systémů prostřednictvím sériové linky RS232/422/485 nebo Ethernetu a slouží k ukládání procesních dat, alarmových a stavových událostí, zpracovává receptury a makro příkazy ... Vizualizace probíhá na dotykovém operátorském panelu a současně díky integrovanému cMT-SVR serveru přes Ethernet na libovolném počítači PC s OS Windows a přes WiFi Access Point bezdrátově na zařízení iPad nebo telefonu či tabletu s OS Android.

Weintek cMT+CODESYS umožňuje nyní také přímé logování procesních hodnot do MySQL databáze na vzdáleném PC.

Weintek cMT+CODESYS podporuje také vzdálenou správu přes VPN tunel EasyAccess 2.0. cMT+CODESYS je dodáván s již aktivovanou licencí vzdálené správy Easy Access 2.0.


Aktuálně podporovaná zařízení Weintek pro CODESYS jsou cMT-2078X, cMT-2108X, cMT-2158X, cMT-3072XH, cMT-3092XH, cMT-3162X a cMT-3152X.


Označení Popis katalogový list
CODESYS
Systém přímého řízení CODESYS aplikovatelný na vybrané HMI Weintek řady cMT a cMTX. katalogový list
EBPRO UM Kompletní uživatelský manuál k EasyBuilder PRO
(c) Weintek
katalogový list

Konfigurace se provádí pomocí software Easy Builder Pro. Software je k dispozici zcela ZDARMA!


Nahoru