Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka
Napište firmě TECON s.r.o.
Weintek

Weincloud - EASY ACCESS 2.0

Cloudové služby Weintek

Dashboard a Easy Access 2.0

Systém EasyAccess 2.0 pro spravování aplikací v HMI i PLC kdekoli na světě a služba Dashboard pro monitoring technologických dat z průmyslového prostředí.

Přes ovládací panel EasyAccess 2.0 je možné kontrolovat provozní stav a nastavení HMI prostřednictvím VNC klienta, přes průchozí funkce Pass-Through přistupovat přímo k programovatelnému automatu PLC, upravovat, ladit a nahrávat software jak pro PLC tak pro operátorský panel HMI.

A to vše bez složitého nastavování portů, veřejných IP adres apod. jen prostřednictví vyhrazeného VPN tunelu přes servery WEINTEK. K aplikaci tak přistupujete stejně jako by byla na lokální LAN síti. Problematika zranitelnosti a bezpečnosti vůči útoku hackerů je v systému Weintek EasyAccess 2.0 řešena zabezpečeným VPN včetně SSL šifrování, stejného jako je používán např. na online bankovnictví.

DASHBOARD je vizualizace pomocí cloudové služby. Umožňuje zobrazení klíčových prvků a dat odkudkoli na světě pomocí prohlížeče. Dashboard nabízí jednoduchou konfiguraci přes uživatelsky přívětivé prostředí.
Nahoru