Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka
Napište firmě TECON s.r.o.
Weintek

Servery a panely WEINTEK řady cMT

Weintek cMT-SVR-100

Server cMT-SVR-100 má všechny funkce nejnovějších grafických panelů Weintek, včetně konektivity na více než 200 řídících systémů světových výrobců přes RS232/422/485 nebo Ethernet a slouží k ukládání procesních dat, alarmových a stavových událostí, zpracovává receptury a makro příkazy ...

Vizualizace je vedena na zařízeních iPad, Android (ARM i x86), PC ( s OS Windows) a panelech cMT-iV5 prostřednictvím originálního software cMT Viewer dostupného ZDARMA jako součást balíku EasyBuilder PRO, nebo v iTunes Apple Store a obchodě Google Play.

cMT-SVR-100 je nově k dispozici za cenu 5.300,- Kč

Novinkou je možnost logovat data do MySQL databáze na vzdáleném PC.

Weintek cMT-3090 a cMT-3151 - NOVINKA

Operátorské panely cMT-3090 a cMT-3151 jsou kombinací výkonného průmyslového panelu s dotykovou obrazovkou a serveru cMT-SVR-100.

Panel zobrazuje vizualizaci ze serveru a současně má všechny vlastnosti a schopnosti konektivity serveru cMT-SVR-100 včetně možnosti připojení dalších vizualizací na zařízeních s iOS, Android zařízeních a Windows PC, možnosti logování do MySQL databáze, správou systému MQTT a klientem i serverem OPC UA.

Weintek cMT-G01- NOVINKA

Univerzální IIoT gateway. Inteligentní převodník s podporou IIoT protokolů MQTT a OPC UA. Převod komunikace více než 300 různých PLC a průmyslových zařízení na MODBUS TCP/IP. Paměť RAM 256MB, paměť FLASH 256MB, 32bitový RISC procesor Cortex A8 600 MHz

Weintek cMT-iV5

Weintek iV5 je operátorský panel HMI s multidotykovým kapacitním displejem 9,7“ TFT určený k připojení pomocí linky Ethernet k serverům cMT-SVR. Jedním panelem iV5 je možné monitorovat více serverů cMT-SVR. Server cMT-SVR současně může komunikovat komunikuje s Apple iPad prostřednictvím WiFi sítě a současně s terminálem iV5 přes Ethernet.

Konfigurace se provádí pomocí software Easy Builder Pro. Software je k dispozici zcela ZDARMA!Aktuálně dostupné typy zařízení v řadě Weintek Server jsou cMT-SVR, cMT-3090, cMT-3151, cMT-G01 a cMT-iV5.

Nahoru